E-mail marketing na klíč

email-marketing

Rádi byste zavedli do své firmy email marketing, ale nemáte na to zdroje, nebo čas se o to starat? Představujeme Vám službu E-mail marketing na klíč od aplikace AutoMail. Využijte našich profesionálů a nechte je pracovat za Vás. Kampaně Vám naberou zcela nový rozměr.

Proč byste měli volit tuto službu?

Pokud jste se již setkali s nějakými e-mail marketingovými aplikacemi, tak už jistě víte, že správa kvalitních kampaní zabere spousty času. My vás od těchto úkonů můžeme odprostit. Postaráme se o vytvoření vhodné strategie, grafickou úpravu šablony, vymýšlení textů, rozesílání a následné zpětné vyhodnocení. Vše co od Vás potřebujeme je seznam zákazníků a čím je máme oslovit.

Pro koho je tato služba vhodná?

Pro vytvoření kvalitní e-mailové kampaně je potřeba značná míra orientace v marketingu, v dané aplikaci, znalost zákonů ohledně posílání e-mailů a psychiky lidí, um kódování v jazyce HTML. Využijte našich znalostí a dělejte email marketing opravdu profesionálně. To vám tým AutoMail nabízí za ceny velmi podobné, jako kdybyste si celou záležitost řešili a obstarávali sami.

Služba je tudíž vhodná po každého, kdo na e-mail marketing nemá dostatek času, nápady, nebo mu schází kvalifikovaní pracovníci v tomto směru.

Tuto službu je možné poskytnout jakýmkoliv společnostem

Pro více informací navštivte stránku AutoMail